HHO gaas

HHO gaas, mida nimetatakse sageli Browni gaasiks, need on 2 osa vesinikgaasi ja üks osa hapnikku.

Ühed ja samad elemendid

Ühed ja samad elemendid samasugustes proportsioonides on Browni gaasis ja veeaurudes. Aga ka vesinik ja hapnik on tööstuses väljastavaid gaasid, mida saab osta kommertsvõrkudes.

Selline mitmekesisus tekitab mõningat segadust, sageli paljud ei saa selgelt aru, mis eristab Browni gaasi tööstuslikest gaasidest.

Proovime sellega selgusele jõuda

Tavapäraste elektrolüsiiderite abil toodetud tavaline hapnik ja vesinik tarnitakse O2 ja H2 kujul. See tähendab, et mõlema gaasi molekulidel on kaks aatomit. Nende gaaside jaoks on see püsivam seisund kui üksikud aatomid on eraldatud (laetud ioonid) ja iga aatom eksisteerib eraldi. Probleem H2 ja O2-ga nagu põlevgaasidega on selles, et enne kui nad hakkavad reageerima, et muutuda H2O-ks, need peavad olema lagunenud H-ks ja O-ks. Selle jaoks nõutav energia on suurem osa sellest, mida Te saate nende koostoimel. Väärtuslikumaks ja unikaalseks teeb Browni gaasi see, et see eksisteerib H2 ja O2 molekulide mittemolekulaarses vormis. Siin on nad üheaatomilises olekus (üks aatom molekuli kohta). Selles olekus, kui vesinik ära põleb (reageerib hapnikuga), tagastatakse energiat rohkem.

Kuid on tähtsam

Kuid on tähtsam märkida neid tulemusi, mis on saadud Browni gaasi kasutamisel sisepõlemismootoris. Üheaatomiline vesinik on süsivesinike baasil erinevate kütuste tüüpide superkatalüsaatoriks. Võimsuse, läbisõidu suurendamine ja puhtam põlemine (kahjulike heitekoguste vähendamine) registreeritud isikutena, kes on kandnud Browni gaasi sisselaskekollektorisse.

Lase autol hingataBRONEERIDA

© Copyright 2018 / HHO.EE