Ära oota mootori kapitaalremondi aega, broneeri teenus juba täna!

Mida me pakume?

Mootori puhastamine ilma demonteerimise ja lahtivõtmiseta 40 minutiga.

Kõrbejääkide eemaldamine

Puhastamise tulemusena eemalduvad kõrbejäägid mootori tähtsamatelt detailidelt ja väljaheitesüsteemi elementidelt, võimsus taastub praktiliselt uue auto seisundini.

Suurendab ekoloogilisust

Mootori puhastamine HHO gaasi abil vähendab oluliselt kahjulike väljaheidete hulka.

Vähendab kütusekulu

Määrdunud mootor ei anna oma esialgselt seadistatud iseloomuomadusi, mis viib suurenenud kütusekasutamiseni ja võimsuse kaotuseni!

Pikem tööaeg

Regulaarne mootori puhastamine HHO gaasiga pikendab Teie auto eluiga.

Ennetab detailide vahetamist

EGR klapide, FAP autoregenaratsiooni tõrvafiltrite, kollektorite pöörisklappide, küünalde ja teiste kallite autodetailide vahetamist.

Kiire, kvaliteetne ja effektiivne

Kogu puhastusprotseduur ei ületa 40 minutit, ei nõua demonteerimist või mootori lahtivõtmist.

EELISED

Meie puhastamine ei kahjusta Teie auto mootorit! Me ei kasuta mingeid keemilisi komponente, peale vesiniku.

Peale puhastust märkavad meie kliendid:

 • Võimsuse suurenemine
 • Dünamilisuse paranemine
 • Kütuse ja õli kasutuse vähenemine
 • Kiire ja stabiilne käivitumine
 • Mootori vaiksem töö
 • Kibe suitsu ja kahjuliku väljaheitegaasi vähenemine

Puhastustehnoloogia

HHO gaasi lisamisel õhk-kütus segule meie aparatuuri abil, mille tulemusena saame püroliitilise põlengu silindrites, mis viib süsinikujääkide eemaldumiseni.

NAD ON JUBA PUHASTUSE LÄBINUD!TÄPSEMALT

Pidevad küsimused

 • KUIDAS TOIMUB MOOTORI PUHASTUMISE PROTSESS?

  Meie aparaat genereerib HHO gaasi, mis elektroonilise kontrollsüsteemi abil annab gaasi doseerituna Teie auto mootorkollektorisse, mis omakorda töötab tühikäigul. Tänu sellele pehmenduvad sisemised põlengujäägid ja hävinevad täielikult koos kütusega ja seejärel väljuvad väljaheitetoru kaudu väikese tõrvatolmu näol. Tulemusena – kompressiooni paranemine, kütuse ja õlikasutuse vähenemine.

 • MILLISED AUTO SÜSTEEMID PUHASTUVAD?

  Mootori põlemiskamber puhastatakse – kolvid ja rõngad, kollektorite pöörisklapid, süüteküünla elektroodid ja pihustusdüüsid. Lisaks puhastatakse: turbiin, heitgaasitagastusklapi, tahkete osakeste filtrit, katalüsaatorit, lambda-sondid, heitgaaside kollektorid. Teiste sõnadega – puhastuvad printsipiaalselt tähtsad auto osad, millest sõltub selle töövõime.

 • TÄNU MILLELE TOIMUB MOOTORI PUHASTUMINE?

  Mootori normaalse töörežiimi korral põleb põlemiskambrisse saabuv kütus löögi korral vaid 70-80% ulatuses. Põletamata kütus põleb lõpuni pööratava takti abil, osaliselt ladestub süsinikuvarudesse, osaliselt väljub heitgaaside kollektorist ja põleb katalüsaatoris. Vesiniku pealeandmisega suurendame me põlenguprotsessi kuni 100% kütuse ärapõlenguni. Asfaltõli kolloid, mis on kogunenud rõngaste ümber, koorub ja see põletatakse kütuse abil täielikult.

 • KUI KAUA KESTAB PROTSEDUUR?

  Auto puhastamine kestab 40 minutit. Mototehnika puhastamise protsess võtab 20 minutit.

 • KAS PUHASTAMINE VÕIB AUTOLE NEGATIIVSELT MÕJUDA?

  Pole fikseeritud HHO gaasi mõju auto normaalsele tööle. Vesinik aitab põleda süsinikuvarudel ja kütusel, see aitab mootorit. Lisaks sellele – HHO gaasiga puhastamine oli esmakordselt kasutusel Teise Maailmasõja perioodil, et:

  — mootorite ekspluatsiooniaega suurendada

  — et välistada mootorikomponentide kontakti puhastavate keemiliste reagentidega.

  Turbiinis ja katalüsaatoris on ka järeltöötlus, sinna kulub ka osa gaasi ja põletatakse. Ja mikroskoopiline tahma tolm vabaneb väljatõmmetega.

 • MILLISED ON MUUTUSED PEALE MOOTORI PUHASTAMIST?

  Mis on tuntav: suureneb dünaamika, joondab mootori, vähendab vibratsiooni ja mürataset.Puhastamisel näete tahma ära. Kütuse ja õli tarbimine väheneb. Kahtleva mõtlemisega inimestele (mida saab testida ilma tundmatuseta) on CO-CH indikaatorite taseme langus. Ja see juba tähendab palju, peaasjalikult sellest, et mootor on seestpoolt puhas.

 • KUI TIHTI TULEB VIIA LÄBI PUHASTUSPROTSEDUURI?

  Esiimene puhastus on soovitatatv viia läbi juba peale 30 000 km, edaspidi aga peale iga teist õlivahetust (sõltuvalt mootori ekspluatatsioonikasutus tingimustest). See on maailma autotootjate brändidre ettekirjutus.

 • KAS ON VAJA VAHETADA ÕLI PEALE PUHASTAMIST?

  HHO gaasiga me puhastame ainult mootori põlemissüsteeme, mis otseselt mootori õliga pole see seotud.

© Copyright 2018 / HHO.EE